Dizole Studio

Дизайн інтер'єру, яким він повинен бути!

(050) 777-62-07(096) 777-62-07
Дизайн інтер'єру, яким він має бути!

Про компанію

DIZOLE Interior Studio

Головне завдання інтер'єрної Студії «DIZOLE» - поліпшити ваше життя, перетворивши простір навколо і наповнивши його комфортом, красою і необхідним функціоналом. Наші художники і дизайнери, як справжні психологи, здатні визначити, що вам потрібно і що подобається, і втілити все це в вашому приміщенні. В результаті народжується винятковий інтер'єр, естетично наповнений і непідвладний часу. Індивідуальний простір в нашому виконанні - це унікальний портрет того, хто ви є, як ви живете і що ви любите.

Детальніше

Портфоліо робіт

Дизайнери «DIZOLE Interior Studio» впевнені, що будь-яка кімната має потенціал стати красивою, гармонійної і неповторною. Ми пишаємося своєю роботою і готові працювати понаднормово, щоб бути впевненими, що наші клієнти будуть задоволені новим інтер'єром. Ми пропонуємо вам поглянути на галерею наших робіт - від невеликих реставрацій до капітального ремонту. У розділі нижче ви знайдете наші улюблені проекти.

Хочете, щоб ваш інтер'єр виглядав так само?

Зв'яжіться з нами

Наші переваги

Інтер’єр під ключ

Студія дизайну інтер’єру Dizole допоможе вам реалізувати будь-які інтер’єрні ідеї для будинку або офісу. Ми будемо з вами поруч на протязі всього процесу створення нового інтер’єру – від вивчення і закупівлі будівельних матеріалів до вашого заселення.

Вигідні умови

При співпраці з нами ви отримуєте суттєві знижки на використовувані оздоблювальні матеріали, меблі та елементи декору.

Працюємо на результат

Незалежно від розміру проекту наша мета завжди одна: підкреслити індивідуальність і спосіб життя власника. У кожну розроблену нами концепцію ми обов’язково включаємо елементи і стильові рішення, які вам подобаються, в професійній обробці наших досвідчених дизайнерів.

Контакти

Всього один дзвінок відділяє вас від ефектних дизайн-рішень, покликаних відобразити вашу індивідуальність. Зацікавлені? Зв’яжіться з нами!

Контакти

Всього один дзвінок відділяє вас від ефектних дизайн-рішень, покликаних відобразити вашу індивідуальність. Зацікавлені? Зв’яжіться з нами.

Dizole Interior Studio

Україна, 02099, м. Київ, вул. Бориспільська, 9
+38 (096) 777-62-07
+38 (050) 777-62-07
(vibet, telegram, whatsapp)
Instagram:     dizole_design
Facebook:     DizoleDesign

Ми на карті