Dizole Studio

Дизайн інтер'єру, яким він повинен бути!

(050) 777-62-07(096) 777-62-07
Дизайн інтер'єру, яким він має бути!
Як визначитися зі стилем інтер’єру

Як визначитися зі стилем інтер’єру

Ви купили квартиру в новобудові і прийшов час робити в ній ремонт, вирішили освіжити інтер’єр в своїй старій квартирі або побудували дачу і вирішили її облаштувати. І перед вами стає питання, а в якій стилістиці зробити вам ремонт? Більшість дизайнерів стикаються з такими замовниками, коли вони приходять на першу зустріч. Повинно бути красиво, ергономічно і функціонально. Але як саме? Спробуємо розібратися, як знайти свій стиль інтер’єру і ту атмосферу, в якій ви будете жити з задоволенням.

Дизайн інтер'єру Dizole

Найпростішим варіантом для вас буде пошук ідей на різних дизайнерських порталах і в інтер’єрних журналах. На одному зображенні ви навряд чи знайдете втілення всіх ваших побажань і фантазій. Але зберігши всі, які сподобалися, в подальшому ви виявите якісь загальні риси. Значить це саме та стилістична спрямованість, що близька саме вам.

Ваша майбутня квартира або будинок в першу чергу повинна відображати ваш спосіб життя, звички і захоплення. Якщо ви багато подорожуєте і з кожної поїздки привозите багато сувенірів і всяких дрібничок, то від якихось мінімалістичних стилів і стилів з певною спрямованістю у виборі меблів і декорів вам краще відмовитися. Можливо, вам підійдуть стиль еклектика, бохо або різні стилі етнічної спрямованості.

Ви повинні перейнятися настроєм і уявити, до чого у вас більше лежить душа, до якого стилю вас більше тягне, адже кожен стиль інтер’єру несе свій настрій і дарує абсолютно різні емоції. Якщо ви любите природу, то вам підійде еко-стиль або рустик. Якщо вам близький дух сільської простоти, то вам сподобається прованс або стиль кантрі. Ви любитель вишуканої старовини – ваші стилі вінтаж та шебби шик. Ви прямуєте в ногу з сучасною технологічністю – для вас в пору буде хай-тек або контемпорарі. Любите якусь конкретну країну – запозичте її елементи для свого інтер’єру, вам варто звернути увагу на етнічні стилі. Якщо ж ви запеклий холостяк і брутальний духом, можливо вам сподобається жити в лофті.

Дизайн інтер'єру Dizole

У всі часи люди намагалися облаштувати своє житло так, щоб всі предмети інтер’єру, меблі, декори та оздоблення перебували в гармонії один з одним. Існує величезна кількість стилів дизайну інтер’єру, кожен з яких має свої особливості. Серед найбільш популярних стилів виділяють такі: класичний, сучасний мінімалізм, скандинавський, лофт, хай-тек, ар-деко, еклектика і інші.

Для класичних інтер’єрів притаманні розкіш, блиск і достаток. Зазвичай такий стиль вибирають люди, які хочуть підкреслити свій статус, а їх чимало. Тому подібний стиль ніколи не втрачає актуальності. Якщо додати в такий інтер’єр елементи сучасного дизайну, то може вийти неокласицизм.

Дизайн інтер'єру Dizole

Дуже популярний скандинавський стиль і його варіації. За допомогою нього можливо створити затишний інтер’єр, в якому не буде нічого зайвого. Він відрізняється своєю простотою, простором і функціональністю. При створенні скандинавського стилю зазвичай використовують натуральні матеріали, світлі, сірі або нейтральні тони.

Дизайн інтер'єру Dizole

Ар-деко виділяється вишуканістю і лаконічністю форм. Подібний стиль дозволяє створювати легкі цікаві, частіше, повітряні інтер’єри. У таких інтер’єрах багато світла і вільного простору. Віддаються переваги натуральним матеріалам з різноманітною фактурою. До особливості можна віднести використання дзеркал, які візуально повинні розширювати простір.

Дизайн інтер'єру Dizole

Мінімалізм рекомендують цілеспрямованим людям, які віддають перевагу простоті, функціональності, і яким необхідний мінімум предметів ужитку. Кожна річ інтер’єру виконує певну потрібну опцію. Виконується ремонт в однотонних кольорах, а в інтер’єрі практично повністю відсутні елементи декору.

Дизайн інтер'єру Dizole

Лофт і хай-тек – сучасні стилі інтер’єру. Їх зазвичай вважають за краще власники міських квартир. Лофт імітує інтер’єри промислових, виробничих приміщень. Для хай-тек характерно застосування металевих і скляних елементів декору.

Дизайн інтер'єру Dizole

Етнічний, зокрема, японський стиль характерний простором і мінімумом деталей. Внутрішній простір зонується за допомогою легких ширм і всіляких перегородок. Даний стиль підійде шанувальникам східної філософії. В текстильних елементах використовуються тільки натуральні тканини – шовк або льон, а кожна деталь інтер’єру несе певне смислове і ментальне навантаження.

Дизайн інтер'єру Dizole

Дівчатами та молодими жінками дуже улюблений стиль прованс. Він дозволяє створити романтичну обстановку, створює відчуття простоти, легкості. Характерно використання світлих тонів і квіткових мотивів. Використовується багато різних дрібничок, велика кількість декорів, що виставляються на видному місці. Цим можуть виступати живі або штучні квіти, вази, статуетки та інші елементи.

Дизайн інтер'єру Dizole

До актуальних стилів можна віднести і середземноморський. В обробці квартири або будинку в даному стилі основними кольорами можуть бути оливковий або теракотовий. В інтер’єрі обов’язкова наявність живих квітів у великих горщиках. Світлі відтінки меблів і наявність легких повітряних тканин також характерні для даного стилю.

Дизайн інтер'єру Dizole

Для людей з неординарним, нестандартним типом мислення підійде стиль бохо. При його оформленні перевага віддається таким матеріалам, як дерево, натуральні камені, скло. Колірна гамма яскрава, використовуються незвичайні рішення.

Дизайн інтер'єру Dizole

Досить часто мешканці мегаполісів відчувають ностальгію по сільській обстановці, наповненою теплом і затишком. Такі люди вибирають для своїх квартир обробку в стилі кантрі. В інтер’єрі використовується багато текстильних виробів, декоративні подушки, пледи і т.д.

Дизайн інтер'єру Dizole

Змішуванням декількох стилів виступає еклектика. Вона підійде тим, кому подобаються відразу кілька стильових напрямків. Однак новачкові створити такий інтер’єр може бути досить складно, так як в результаті такого змішування стилів повинна вийти гармонійна картина, зібрана воєдино. В даному випадку точно не обійтися без порад і рекомендацій професійного дизайнера інтер’єру і декоратора.

Дизайн інтер'єру Dizole

Підсумовуючи написане вище, можна прийти до висновку, що ідеальний інтер’єр – це той, в якому власнику житла буде перебувати комфортно. Існуючі стилі відображають певні риси характеру людини. Тому дизайнери рекомендують вибирати стильові напрями у відповідності зі своїми індивідуальними особливостями. Але, на жаль, бажання завжди обмежуються чередою реальних факторів. Наприклад, свої корективи може внести метраж квартири або висота її стель. Деякі стилі будуть погано виглядати на маленьких площах. Також є ймовірність, що ви захочете використати частину своєї старої меблі, а вона може не вписатися в інтер’єр нового житла. Також важливим є адаптація інтер’єру під ваш бюджет. Якісь інтер’єри коштують дорожче, оскільки вимагають використання натуральних матеріалів, складних дизайнерських меблів, виконаних під індивідуальне замовлення, або елементів антикваріату. Але ми впевнені, що при правильному підході у всьому можна знайти баланс.

Якщо ви все ще не зупинили свій вибір на якомусь одному стильовому напрямку, то вам обов’язково варто докладно розповісти про свої побажання і потреби дизайнеру. Професіонал зможе зібрати їх воєдино і запропонувати відповідні варіанти, наповнивши інтер’єр вашою індивідуальністю.


Поділися: